וויל איי אם ובלאק אייד פיז מגיעים לישראל

המוזיקאי יגיע לארץ בסוף חודש נובמבר בשביל לקחת חלק בוועידת החדשנות הבינלאומית של חברת IMPROVATE. לאחר שינאם ויענה לשאלות הקהל, וויל איי אם יופיע יחד עם להקתו בארנה ירושלים

ב-29 בנובמבר תיערך בישראל ועידת חדשנות בינלאומית של חברת IMPROVATE בהשתתפות מנהיגים מהעולם וחברות טכנולוגיה ישראליות. עוד מי שאמור להגיע ולקחת חלק בפאנל הוא המוזיקאי הבינלאומי וויל איי אם שאמור להגיע ביחד עם חברי להקתו, בלאק אייד פיז, לטובת הופעה, אם לא יחולו שינויים בעקבות הקורונה.

הקהל של הוועידה יורכב ממשלחות של משקיעים מחו”ל המחפשים השקעות בחברות ישראליות, משלחות דיפלומטיות, שרים, מנכ”לי בתי חולים, מפקדי כוחות מיוחדים ועוד. עוד לא ברור אם ההופעה תהיה לקהל הרחב או רק למשתתפי הוועידה.

“ישראל היא קרקע פורייה לטכנולוגיות מתקדמות”, סיפרה מייסדת החברה רונית חסין הוכמן, “ועל כן IMPROVATE פועלת מזה כשנה כדי לייצר לחברות הישראליות הזדמנויות עסקיות באמצעות הנגשת הטכנולוגיות לגורמי השפעה – מנהיגים ומשקיעים ברחבי העולם. המפגש בין ראשי מדינות, מנהיגים יחד עם ראשי חברות הטכנולוגיה הישראליות יכול לייצר עסקאות ענק וטכנולוגיות מצילות חיים וזו מטרת הועידה”.